Hit enter after type your search item

סקירה של אוסף הרהיטים של סטיקלי ג'ון ווידיקומב

/
/
/
35 Views

אוסף הרהיטים של סטיקלי ג'ון ווידיקומב אינו רק מעוצב להפליא, אלא משופע במסורות אנגליות ואמריקאיות. הוא משמש בשגרירויות ובבתים מפוארים ברחבי העולם, והוא מפורסם לא רק בזכות איכות האומנות הכרוכה בבנייתו, אלא גם בעיצובים הייחודיים שלו ובשימוש בפורנירים יפים ומוטיבים מצוירים ביד.

ג'ורג 'ווידיקומב עזב את אנגליה בשנת 1845 לניו יורק, שם הקים חנות ארונות בסירקיוז. הוא עזב את סירקיוז בשנת 1857, ופנה לגראנד ראפידס, מישיגן. שם הקים חנות ארונות נוספת יחד עם עוד כמה נגרים. הניסיון שלו לייצר רהיטים אנגליים משובחים השתלם, כיוון שסגנונו הפך במהירות לפופולרי באזור אמריקה שהיה רגיל יותר לסגנון הרהיטים החלוצי.

המוצרים שלו היו נשימה של אוויר צח ועסקיו צמחו במהירות. ג'ון ווידיקומב היה בנו הרביעי של ג'ורג ', והוא ירש את יכולתו של אביו ליצור את הרהיטים היפים ביותר מעץ מקומי כמו גם מהגוני מהאיטי ומקסיקו. ג'ון הקים עסק משלו מעבר לרחוב מאביו, וייצר חבטות עץ וצורות אחרות של עבודות עץ בפנים

דיקן עיצוב רהיטים

אחיינו של ג'ון, ראלף ווידיקומב, הצטרף אליו כמעצב, ובסופו של דבר נודע כדיקן עיצוב הרהיטים. הם היו אמורים לעבוד יחד במשך 53 שנים עד שג'ון פרש לגמלאות בשנת 1951. החברה המשיכה בעסקיה עד מאי 2002, אז נסגר מפעל גרנד ראפידס והנכסים שנרכשו על ידי L. & JG Stickley.

כיום היא פועלת כחטיבה של סטיקלי במנליוס, ניו יורק. ריהוט ג'ון ווידיקומב עדיין זמין כאוסף המשווק על ידי סטיקלי, המציע מספר רב של פריטי רבייה בעיצוב צרפתי, אנגלי, איטלקי ורוסי בנוסף למבחר רהיטים בסגנון אמנות מודרנית אמריקאית. הרהיטים של ג'ון ווידיקומב נעשים בעבודת יד באיכות גבוהה מאוד ומיוצרים בכמויות מוגבלות.

אוסף הרהיטים של ג'ון ווידיקומב המוצע על ידי ריהוט סטיקלי מתאים לכל בית או בניין ציבורי המחפש ריהוט רבייה באיכות גבוהה. עבודות השיבוץ והפרקטים מפוארות, תוך שימוש במספר ציפויי עץ ובדרוג מהגוני גבוה.

הארונות הרוסים נראים נפלאים, ומציעים תובנה כיצד האצילים הרוסים ומשפחת המלוכה ריהטו את הטירות והארמונות שלהם. עם מראות אחוריות עתיקות, תאורה הנשלטת על ידי מגע ומדפי זכוכית מתכווננים, זהו רהיט רבייה לשכפול שיתאים לכל בית וזמין ברוחב יחיד, כפול או משולש (126 אינץ '). מוצעים גב אלטרנטיבי מעץ פשוט או אוף לבן,

שולחנות וכסאות אוכל

השולחן הרוסי באורך 68 אינץ 'עשוי בסגנון קתרין השני, ומעליו ציפויי אגוז תואמים ועם מסגרת של הובנה משובצת. לחלופין, תוכלו לבחור שולחן אוכל גרוזיני באורך 78 אינץ ', ומעליו אגוז צ'רקסי ושיבוצי סאטן. השולחן מונח על שני כנים מהגוני, הפוכים בצורה מורכבת ומונחים על רגלי חרב קנים.

יש לך בחירה של כיסאות ללכת עם זה, עם וללא זרועות. דוגמה אחת היא כיסא צד הבארוק יפהפה של קווין אן עם רגלי קבריולה מעוקלות דק. כיסא נוסף הוא כיסא הצד האחורי של הזירה הגאורגית, עם רגליים מחודדות מרובעות. אולי תעדיף כיסא רוסי עם השולחן הרוסי, כיסא הצד הרוסי של ג'ון ווידיקומב עם רגליים מחודדות. כל אחד משלושת הכסאות הללו מרופד, ומכוסה ברוקד או בד המתאים לתקופה.

אוסף הרהיטים של ג'ון ווידיקומב המוצע על ידי רהיטי סטיקלי מספק מבחר נפלא של שולחנות וכיסאות מדי פעם, קרדנזות וארונות אחרים, ובסך הכל 34 גימורים אפשריים, מצופים לכה, שיש או צבועים ורבים מחתיכת וידיקום זמינים במבחר מידות ועיטורים.

שולחן הפעמים הסרצני

שולחן מזדמן אטרקטיבי במיוחד הוא השולחן העגול Saracenic בקוטר 26 אינץ '. גובהו 29.5 אינץ ', עיצוב השולחן הזה היה בהשראת דפוס טקסטיל הודי מהמאה ה -15. הוא מציע מספר דפוסים המקרינים החוצה מהמרכז. אלה משובצים במספר יערות אטרקטיביים, כלומר סאטן, סיסם הודי ובוני, ויש גם מעט טיק ושנהב מעוטר. החלק העליון נתמך על ידי חמש רגלי חרב המחוברות על ידי אלונקה מרוכזת. אתה צריך לראות את זה כדי להעריך את היופי הנהדר שלה שמאדיר את הודו העתיקה.

קולקציית הרהיטים של ג'ון ווידיקומב מוצעת על ידי L. & JG Stickley, מניליוס ניו יורק. אם יש לך צורך ברהיטי רבייה, ריהוט ג'ון ווידיקומב הוא רק אחד מאוספי הרבייה ש- Stickley מציעה. כל יצירה נעשית בעבודת יד בקפידה ובאהבה, וקולקציית סנט קרואה החדשה מאפשרת לך לרהט את הבית שלך בסגנון הקריבי הקולוניאלי הישן.

לא משנה איזה סגנון אתה מנסה לשחזר בבית שלך, תמצא את מבוקשך בטווח הרהיטים של סטיקלי. אוסף הרהיטים של ג'ון ווידיקומב שימושי במיוחד לאלה המבקשים ליצור את העידן הקיסרי הרוסי והצרפתי הישן, או אם אתם מעדיפים זאת, את התקופה הגאורגית של ההיסטוריה האנגלית והאמריקאית.Source by Peter Nisbet

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.nicoste.com All Rights Reserved