Hit enter after type your search item

הגן על שטיחי המשורפים שלך בעבודת יד: כבול את הקצוות למניעת נזקים

/
/
/
31 Views

האם בילית שנים רבות והרבה יותר מדי שעות בייצור שטיחים מחוברים, אך תמיד אינך מרוצה מהקצוות הבלתי גמורים? האם אתה שם את השטיחים בצד לפני שאתה משלים אותם ופוחד לחזור אליהם שבועות, חודשים או אפילו שנים לאחר מכן?

השארת הקצוות של השטיחים בעבודת יד שלך כבויה מקלה מדי על פריחת החוטים בטעות, מפתה מדי עבור כלב המשפחה ללעוס, והקצוות מתלכלכים בקלות רבה. כריכת הקצוות בבד אריג באמצעות חתכים משוכללים, סיכות או מחט וחוט, יכולה להיות מייגעת אם אינך אוהב לתפור (במיוחד ביד). ושהשטיח כרוך במקצועיות הוא יקר להפליא. אז אילו פתרונות נוספים קיימים?

כריכת הקצוות של השטיחים המחוברים בעבודת יד שלך לאחת מסרטי הכריכה החדשים של עשה זאת בעצמך היא מהירה, קלה ודורשת רק כמה כלים שבטוח תמצא ברחבי הבית. מוצר זה אינו יקר ומגיע במגוון רחב של סגנונות וצבעים. אתה מקלף נייר מהגב שנדבק לחלקו התחתון של השטיח. לאחר מכן אתה מדביק את הצנרת המצורפת לקצוות השטיח בעזרת דבק חם. למעשה, אם אספתי את כל הכלים והחומרים שלי מבעוד מועד, ישנם רק שישה שלבים. בדרך כלל אני יכול להשלים את הכריכה של שטיח שטח בגודל ממוצע בפחות משעה.

לפעמים אני מוסיף גיבוי או ריפוד לבד לשטיח שלי על ידי כך שאני דוחק אותו בתפר פה ושם לפני שאני מתחיל את תהליך הכריכה שיטה זו מעניקה לשטיחים שלי בעבודת יד מראה מעודן, מקצועי וגמור. הם ייראו נחמדים ומסודרים והקצוות יהיו מוגנים לחלוטין מפני נזקים. סביר להניח שהם יתפרקו, יהיו עמידים הרבה יותר ויחזיקו יותר זמן. החלק הטוב ביותר הוא שאני כבר לא מפחדת לסיים את השטיחים שלי!

מה שאתה תצטרך:

סרט קשירה לשטיח DIY

מספריים

אקדח דבק חם

מקלות הדבקה

קלטת שקופה

הוראות:

  1. הנח את השטיח המחובר שלך (עם גיבוי/ריפוד, אם אתה משתמש בו) על משטח שטוח וחתוך את הקצוות כדי לוודא שאין חתיכות חוט או חוט רופפים שיפריעו לך.
  2. התחל בחיתוך נקי וישר על סרט ההדבקה, קלף חלק מגבי הנייר והתחל למרוח את הסרט הדבק על החלק האחורי של השטיח שלך החל באמצע צד אחד.
  3. אם אתה מגיע לפינה, אין לחתוך את סרט הכריכה. כל שעליך לעשות הוא לחתוך קטן לחלק השטוח של הגב, עד אבל לא דרך הצנרת. זה יעזור לך לעבור את הפינה בצורה מסודרת. המשיכו מעבר לפינה, חפפו את הגב והמשיכו כך, קילפו ולחצו עד שתגיעו למקום שבו התחלתם. עד שתתחיל למרוח את הדבק החם, תוכל להתאים את הגיבוי לפי הצורך.
  4. כששני הקצוות מונחים זה לזה, צרף אותם יחד עם מעט דבק חם.
  5. כעת אבטח את הצנרת לקצה הגולמי של השטיח על ידי סחיטת חרוז דבק לתוך התעלה שבין קצה השטיח לצנרת.
  6. בצעו כ -6 סנטימטרים בכל פעם, עצרו ללחוץ על הצנרת עד קצה השטיח עד שהדבק מתייצב.

רמז מועיל:

כאשר אתה משתמש בקלטות כריכת שטיחים אלה, הפינות שלך תמיד יהיו מעוגלות מעט. הצנרת לא תאפשר לך לבצע זוויות של 90 מעלות.

היסטוריה קטנה של שטיחים משוננים

חיבור שטיחים כפי שאנו מכירים זאת מלאכה חדשה יחסית; זה רק בערך 170 שנה. רוב האמריקאים הקולוניאליים בשנות ה -1700 לא יכלו להרשות לעצמם לייבא שטיחים יקרים מאנגליה ולכן, אלא אם כן הם היו עשירים, בדרך כלל היו להם רצפות עץ חשופות. עד 1850, אמריקה החלה לייבא מוצרים ממדינות זרות, וחלק ממוצרים אלה (קפה, טבק, דגנים) הגיעו מהודו המערבי בשקי חמין. לשטוף החולץ הייתה מארג רחב שהקל על משיכת רצועות הבד דרכו באמצעות וו. זה היה חזק וזול, כך שהמתיישבים העניים יכלו ליצור שטיחים מקסימים מחוברים מבגדי הבגדים הישנים שלהם ושרירי בד אחרים.

לרוע המזל, הצליפה מתפרקת בסופו של דבר, כך שרוב השטיחים המוקדמים של אותה תקופה לא שרדו. ככל שחלף הזמן הבדים והצבעים הפכו לשופעים יותר ושטיחים מחוברים הפכו פופולריים למדי, ורק איבדו חן בתחילת המאה ה -19 כאשר הפכו שטיחים מתוצרת המפעל ושטיחים תוצרת בית יצאו מהאופנה. למזלנו, שטיחים בעבודת יד שוב פופולריים ואף הפכו לצורת אמנות!Source by Theresa Hamilton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.nicoste.com All Rights Reserved